Nikah Şekeri Paketleme Ek İşi

Nikah şekeri paketleyerek hem eğlenin hem de para kazanın. Günde 5 saat harcayarak 1000 TL'ye kadar gelir imkanı.

Nikah Şekeri Paketleme Ek İşi
Çalışmayan fakat ev bütçesine katkı sağlamak isteyen hanımların yapabilecekleri ek işlerden biri de evde nikah şekeri paketleme ek işidir. Hem evde vakit geçirerek hem de fazla vakit harcanmadan yapılabilecek bu iş tatmin edici bir kazanç sağlayabilmektedir. Fakat öncelikle bu tür eve ek işleri veren firmalar araştırılmalıdır. Düğünlerin yoğun olduğu yaz sezonunda düğün organizasyonu yapan firmalar nikah şekeri paketleme, kına çerezi paketleme gibi ek işleri yaptırabilmektedir.

Bunun gibi daha bir çok ek iş üretimde zaman kaybını azaltmak için ev hanımlarına yaptırılabilmektedir. Yaz döneminde çok daha yoğun olan bu iş kış aylarında beklenildiği gibi biraz daha seyrek olmaktadır. Evde nikah şekeri paketleme ek işinde dikkat edilmesi gereken şeylerden biri dikkatli olmaktır. Firmanın isteği üzerine belirlenen miktarda ve içerikte nikah şekeri paketlenmelidir. El becerisi yüksek hanımların bu ek işte aynı zamanda eğlenebileceğini de tahmin ediyoruz.

Zorlu ev işlerini ve dantel gibi dikkat isteyen işleri rahatlıkla yapabilen hanımların bu işte zorlanacağını düşünmüyoruz. Evde ek iş bulmak için yapılması gerek ilk iş bu tür eve ek iş veren firmalarla iletişime geçmektir. Eve ek iş ilanları genelde internette ya da sokakta bulunmamaktadır. Kişinin bu tür işleri verebilecek muhtemel firmalarla doğrudan iletişime geçmesi gerekmektedir. İkamet edilen şehirdeki firmaların tür işleri verip vermediği öğrenilmelidir.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak