2017 Ek İş İmkanları

2017 ek iş imkanları, 2017 yılında eve ek iş veren firmalar, evde yapabileceğiniz iş türleri ve eve nasıl ek iş alacağınızı anlatıyoruz.

2017 Ek İş İmkanları
Yeni nesil çalışma şekillerinden olan ek iş ile siz de 2017 içerisinde güzel bir iş sahibi olabilirsiniz. 2017 ek iş imkanları içerisinde bu tarz işleri nasıl bulabileceğinizi, yapabileceğiniz iş türlerini, ek iş yaparak ayda ne kadar para kazanabileceğinizi ve çeşitli ayrıntılar hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

2017’de eve ek iş veren firmaları nasıl bulurum?

Belki de birçok kişinin ortak sorularından biri de ilanları görüyoruz fakat bu ek işleri nasıl eve alacağız şeklinde oluyor. Öncelikle bu tarz ek iş veren kişi ve firmaları kendi içerisinde kategorize etmek daha doğru olacaktır.

1- Küçük dükkanların verdiği işler

Hemen hemen her mahallede bu tarz küçük butik dükkanlar bulunur. Bu tarz küçük dükkanlar özellikle bayan elbisesi yapan firmalardır. Bu tarz yerlerde genellikle eve elbise süsleme işi, paketleme işi, boncuk dizme, giysilere boncuk işleme gibi çeşitli ek işler verilir. Bu tarz işlerde genellikle parça başı anlaşılır ve sizden malzeme için herhangi bir ücret istenmez. Teslimatınızın ardından hemen paranızı alabilirsiniz.

2- Büyük firmalardan gelen ek işler

Büyük firmalar ise ilanlarını genellikle iş yoğunluğunun olduğu dönemlerde veriyor. Büyük sipariş aldıklarında yeni elemanları işe almak yerine bu tarz evde yapılabilecek işleri dağıtarak hem siparişi zamanında teslim etmeyi amaçlıyorlar hem de fazla işgücünün doğurduğu maliyetlerden kaçınmak istiyorlar. Bu tarz firmalar ilanlarını açtıkça bizler de bunları web sitemiz üzerinden sizlere duyuruyor, uygun kişilerle firmalar iletişime geçerek ek işin gönderimi tamamlanıyor. Fakat bu tarz durumlarda iletişim tamamen firma ile kişi arasında olduğu için herhangi bir dolandırılma vs. durumlarında web sitemiz hiçbir şekilde sorumluluk üstlenmez. Bu yüzden sizler de ek iş imkanı veren firmalara dikkat edin, sizlerden malzeme vs. için ücret isteyenlere kesinlikle para göndermeyin.

2017 ek iş imkanları

Ne tür ek işler yapabilirim?

Bu soru da en çok sorulan sorular arasında yer alıyor. Şu anda boncuk işlemeden selobant paketlemeye, kutu katlamadan yastık doldurma işine kadar geniş bir yelpazede ek işler yapılıyor. Sizler de ihtiyaca ve yeteneklerinize göre bu tarz ek iş imkanlarından faydalanabilirsiniz.

2017’de ek iş yaparak ne kadar kazanabilirim?

Oldukça geniş bir soru olsa da şu anda paketleme işi yaparak ayda 500 – 1500 TL arasında kazanılırken, çok daha beceri isteyen gelinlik süsleme gibi işlerde ise 1000 – 3000 TL arası gelir elde edilebiliyor.

Kendi ek işinizi siz de yaratabilirsiniz!

Yeni yılla birlikte artık ev hanımları hatta çalışan bayanlar sadece firmalara bağlı kalmak istemiyor. Bu yüzden çeşitli girişimlerde bulunarak hem kendi işinin patronu olmak hem de çalışırken eğlenmek istiyor. Sizler de yeteneğinizin olduğunu düşündüğünüz bir konunun üzerine giderek bunu gelir haline dönüştürebilirsiniz.

Hemen bu konuyla ilgili bir örnek verelim. Bir bayan oyma konusunda kendini yetenekli görüyor ve sabunlara oymayla şekil vererek ve aynı zamanda kokulu sabunlara çok güzel paketler oluşturarak bunu hediyelik eşya haline getiriyor. Şu anda sosyal medya üzerinden satışlarını gerçekleştiren bayanın aylık geliri ise ortalama 5.000 TL. Bu gibi örnekleri kendinize rol model alarak 2017 ek iş imkanları ile birlikte kendinize yeni bir hayat yaratabilirsiniz. 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak