Skype kişi ekleme nasıl yapılır

Skype kişi ekleme nasıl yapılır basit anlatım.

Skype kişi ekleme nasıl yapılır
Skype, MSN'in kapanmasıyla birlikte en çok kullanılan yazışma programı ve eski MSN hesaplarınızla Skype'da kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Skype kişi ekleme nasıl olur diye çok fazla soru alıyoruz. Anlatım sayesinde siz de arkadaşlarınızı artık kolayca bulabilecek ve ekleyeceksiniz. Adım adım anlatımları uyguladığınızda arkadaş listenize yeni kişileri ekleyebileceksiniz.

1. Adım : Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi ok işaretinin bulunduğu "Bul" kutucuğuna eklemek istediğimiz kişinin Skype adresini yazıyoruz veya Skype'taki nickini biliyorsanız onu da yazabilirsiniz. Şimdi 2. adıma geçebilirsiniz.  

2. Adım : 1. adımdaki işlemleri yaptıktan sonra yazdığınız adrese ait listenizdeki kişiler alt alta çıkacaktır. Siz yeni bir kişi eklemek istiyorsanız "Skype'taki tüm kişileri bulun" yazısına tıklayın. Artık burada eklemek istediğiniz kişiler çıkacaktır.

Eklemek istediğiniz kişinin üzerine tıklayarak ona "Arkadaşlık isteği" gönderebilirsiniz.  Tüm işlemler bu kadar. Artık Skype listenize kişi eklemeyi öğrendiniz. Yapamadığınız nokta olursa veya herhangi bir sorununuzda yorum bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Skype mail gelen kutusuna nasıl bakılır sorusu da son zamanlarda oldukça fazla soruluyor. Yazımızı okuyarak onu da halledebilirsiniz.

Etiketler :
Yorum Gönder
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kira Öder Gibi Ev Sahibi Yapan Projeler
Kira Öder Gibi Ev Sahibi Yapan Projeler
Maaşlara Bankalardan Promosyon Geliyor
Maaşlara Bankalardan Promosyon Geliyor