Siyah Noktalara Karşı Temizleyici Ne Kullanılmalı

Siyah Noktalara Karşı Temizleyici maske evde siyah noktalar nasıl geçer çözümü burada

Siyah Noktalara Karşı Temizleyici Ne Kullanılmalı
Özellikle yüzünüzde sürekli olarak siyah noktalar oluşuyorsa ve bunların nasıl geçeceğini bilmiyorsanız yazımızın devamında mükemmel bir öneri göreceksiniz. Siyah noktalara karşı temizleyici olarak üretilen bu ürün düzenli kullanım sonrasında tertemiz bir cilde kavuşmanızı sağlıyor. Üstelik sadece haftada 2 kez kullanmanız yeterli, farkı ilk haftadan sonra siz de göreceksiniz. Ürünün resmi yan taraftadır. Bu ürün gözenek temizleyici maske olarak kullanılıyor. 

Gözeneklerin uç tarafında biriken kirler zamanla çoğalır ve sebum denilen madde atılamaz hale gelir, bu yüzden de siyah noktalar görünür hale gelir. Yapısında bulunan salisilik asit ve kaolin sayesinde gözenekleri açar ve hava almasını sağlar. Bu sayede de siyah noktalarınızdan kurtulmuş olursunuz. Ürün kullanımından 2 hafta sonra siyah noktaların görünümleri hafiflemeye başlar, üstelik gözenekler de daha az görünür hale gelir. 

Nasıl Kullanılır? 

Öncelikle yüzünüz temiz olsun. Ardından maskeyi göz çevrenize sürmeden iyice dağıtın ve yaklaşık 15 dakika kadar yüzünüzde bekletin. Zaten maske sertleşecek ve yüzünüz gerilecektir. Daha sonra ılık ve bol suyla maskenizi yüzünüzden çıkarın. Tüm işlem bu kadar. Bu maskeyi haftada 2 kez yapmanızı öneriyoruz. Bu maske daha çok siyah noktalar içindir eğer gözeneklerinizden rahatsızsanız Pure Zone gözenek sıkılaştırıcı losyonu deneyebilirsiniz.

Etiketler :
Yorum Gönder
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kira Öder Gibi Ev Sahibi Yapan Projeler
Kira Öder Gibi Ev Sahibi Yapan Projeler
Maaşlara Bankalardan Promosyon Geliyor
Maaşlara Bankalardan Promosyon Geliyor