Siyah Noktalara Karşı Temizleyici Ne Kullanılmalı

Siyah Noktalara Karşı Temizleyici maske evde siyah noktalar nasıl geçer çözümü burada

Siyah Noktalara Karşı Temizleyici Ne Kullanılmalı
Özellikle yüzünüzde sürekli olarak siyah noktalar oluşuyorsa ve bunların nasıl geçeceğini bilmiyorsanız yazımızın devamında mükemmel bir öneri göreceksiniz. Siyah noktalara karşı temizleyici olarak üretilen bu ürün düzenli kullanım sonrasında tertemiz bir cilde kavuşmanızı sağlıyor. Üstelik sadece haftada 2 kez kullanmanız yeterli, farkı ilk haftadan sonra siz de göreceksiniz. Ürünün resmi yan taraftadır. Bu ürün gözenek temizleyici maske olarak kullanılıyor. 

Gözeneklerin uç tarafında biriken kirler zamanla çoğalır ve sebum denilen madde atılamaz hale gelir, bu yüzden de siyah noktalar görünür hale gelir. Yapısında bulunan salisilik asit ve kaolin sayesinde gözenekleri açar ve hava almasını sağlar. Bu sayede de siyah noktalarınızdan kurtulmuş olursunuz. Ürün kullanımından 2 hafta sonra siyah noktaların görünümleri hafiflemeye başlar, üstelik gözenekler de daha az görünür hale gelir. 

Nasıl Kullanılır? 

Öncelikle yüzünüz temiz olsun. Ardından maskeyi göz çevrenize sürmeden iyice dağıtın ve yaklaşık 15 dakika kadar yüzünüzde bekletin. Zaten maske sertleşecek ve yüzünüz gerilecektir. Daha sonra ılık ve bol suyla maskenizi yüzünüzden çıkarın. Tüm işlem bu kadar. Bu maskeyi haftada 2 kez yapmanızı öneriyoruz. Bu maske daha çok siyah noktalar içindir eğer gözeneklerinizden rahatsızsanız Pure Zone gözenek sıkılaştırıcı losyonu deneyebilirsiniz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak