Mete Horozoğlu Kimdir, Yaşı ve Biyografi

Mete Horozoğlu kimdir, nereli, kaç yaşında ve biyografi hakkında bilgiler.

Mete Horozoğlu Kimdir, Yaşı ve Biyografi
Kayıp dizisinde en çok göreceğimiz karakterlerden biri olan Mehmet Kantarcı'nın gerçek adı Mete Horozoğlu'dur. Bu karizmatik adama dizide hayran olacaksınız. Çünkü gerek zekası gerek dürüstlüğü gerek de mizahi anlayışıyla tüm izleyenleri kendine hayran bıraktıracak gibi görünüyor. Mehmet hayatına polis olarak devam etmektedir fakat ani bir kararla tam komserliğe yükselecekken bambaşka bir çizgiye geçer.

Sınavlara girer ve hukuk fakültesine kaydını yaptırır. Ardından mezun olup ağır ceza avukatı olur. Şarman holdingin oğlu da kaçırılınca bu ailenin işine bakmak için diziye girer. Aslında bu işi istemez ama bir arkadaşı çok ısrar ettiği için kabul eder. Mehmet biraz da sıkışkın olduğu için böyle bir davayı kabul eder çünkü geliri yüksek bir davadır fakat dava giderek uzayacak işler büyüyecektir. Dizideki rolü hakkında ve oyuncu hakkında yorum bölümünden yorumlarınızı bekliyoruz.

Mete Horozoğlu biyografi : 11 Ekim 1975 tarihinde Ankara'da doğan Mete Horozoğlu lise hayatının sonuna kadar Ankara'da yaşamını sürdürdü. Terazi burcu olan sanatçı üniversite için ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi'ne gitti. Burada tiyatro bölümünü okuduktan hemen sonra İstanbul'a yerleşme kararı aldı. İstanbul devlet tiyatrosunda uzun süre görev yaptıktan sonra dizilerde rol almaya başladı. Kayıp dizisinden önce kendisini en çok Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinden Soner olarak tanıyoruz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak