Evde Yapılacak Ek İşler Başvuru

Evde yapılacak ek işler sayesinde sizler de ek gelir elde edin. Başvurular ve evde yapabileceğiniz ek işler haberimizde.

Evde Yapılacak Ek İşler Başvuru
EVDE YAPILACAK EK İŞLER

Evde para kazanmak isteyen ev hanımları, emekliler, öğrenciler ve diğer kişiler için özel ek iş seçenekleri vardır. Evde yapılacak ek işler mercek altına alındığında şu seçeneklerin öne çıktığını söyleyebiliriz.

EVDE POŞET KATLAMA İŞİ

Mağazaların ürün satışlarında kullandıkları poşetlerin katlama ve satışa hazır hale getirme işi evde yapılacak işler arasında özel bir seçenek durumundadır. Kolay ve pratik şekilde yapılacak bu işe ofislerden alınacak ürünlerin tarif edilen şekilde katlanması yoluyla hazırlanarak teslim edilmesi şeklinde yapılır.

EVDE ETİKET İŞİ

Evde yapılacak pratik işlerden bir diğeri de etiket işidir. Tekstil üretim merkezlerinin ürünlerinin etiketlerinin tarif edilen şekilde katlanarak yapılması şekline yapılan iş ile bütçenize ciddi oranda katkı sağlayacaksınız. Bu işi kendiniz gidip teslim alarak hazırladığınız ürünleri teslim edebileceğiniz gibi ofislerin evinize servis edeceği ürünleri hazırlayarak teslim ederek de gerçekleştirebilirsiniz.

EVDE NİKAH ŞEKERİ İŞİ

Evde bolca vakti olan kişiler için en pratik seçeneklerden biri olan nikâh şekeri işi düğün organizasyonu firmalarının el işi ihtiyacına dönük olarak yapılan bir iştir. Tarif edilen şekilde hazırlanan ürünler teslim edilerek bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

EVDE TAKI TASARIM İŞİ

Evde yapılacak ek işler arasında sanatsal yönü ile öne çıkan evde takı tasarım işi ofisten aldığınız ürünlerin tarif edilen şekilde monte ederek ürünlerin tasarımlarını tamamlama yolu ile gerçekleştireceksiniz. Küpe, kolye ve bileklik gibi takı eşyalarının tasarımını yaparken kazanç sağlarken aynı zamanda sanatsal bir etkinlik yapmış olacaksınız.

EVDE ÜTÜ İŞİ

Yakın çevrenizi için evde ütü işi yaparak para kazanabilirsiniz. Özellikle ev hanımları için özel bir seçenek olan ütü işi kuru temizleme firmaları ile işbirliği yapılarak profesyonel olarak da yapılabilir. Bu işi yaparken evdeki materyalleri kullanarak bu işi yapabilir ek olarak yatırım ya da sermayeye ihtiyaç duymazsınız.

EVDE PASTA İŞİ

Evde yapılacak ek işler arasında özellikle mutfakta yetenekli kişiler için özel seçenekler var. Pasta yapmayı seven kişiler bu yeteneklerini kazanca dönüştürerek bütçelerine katkı sağlayabilirler. Sadece ev hanımları için değil mutfağı seven herkes için özel bir seçenek olan pasta işi ile ürettiğiniz ürünleri pastanelere satarak kazanç elde edebilirsiniz.

EVDEÇEVİRİ YAPARAK PARA KAZANMAK

Uzmanlık gerektiren bu iş ile evinizi ofise çevirerek çeviri işi ile para kazanabilirsiniz. İngilizce, Almanca ya da diğer dillerde yapacağınız çeviriler için sayfa başı ücretlendirme ile kazanç sağlayabileceğiniz gibi Osmanlıca ve diğer tez yazım gibi işlerle de aynı şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Özellikle akademik çevrelerin ihtiyaç duyduğu bu alanda çok sayıda çeviri işi alabilirsiniz.

EVDE ÇAĞRI MERKEZİ

İletişim alanında özgüveni yüksek ve halka ilişkileriniz sağlıklıysa özellikle evde çağrı merkezi işi tam size göre bir seçenek. Banka ya da sanayi firmalarının iletişim desteği merkezlerinin iletişim ihtiyacına dönük olarak yapılacak bu iş ile evinize kurulacak iletişim sistemi üzerinden müşterilere telefon desteği sağlayacaksınız.

EVDE MAKALE YAZARLIĞI İŞİ

Evde yapılacak en pratik seçenekler arasında yer alan makale yazarlığı işi temel düzeyde dil bilgisi ve bilgisayar desteği ile yapılacak işlevsel bir seçenektir. Güvenilir ve prensipli makale yazım adresleri ile yapılacak bu işte dikkat etmeniz gereken ilk nokta emeğinizin karşılığı olan ücreti alabiliyor olmanızdır. Ayda 500 TL’ye vara oranlarda para kazanacağınız bu iş bütçenize katkı sağlayacak.

EVDE DAVETİYE İŞİ

Evde yapılacak ek işler içinde en pratik seçenekler arasında yer alan davetiye katlama işi matbaaların el işçiliği ihtiyacına dönük olarak yapılan bir iştir.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak