Erkeklerin en sevdiği kadın tipleri

Erkeklerin en sevdiği kadın tipleri hangi özelliklere erkekler aşık olur kadınlarda en çok aranılanlar

Erkeklerin en sevdiği kadın tipleri
Her erkeğin beğendiği kız tipi farklı olsa da, düşünce yapısı olarak erkekler kendilerinden çok üstün kız tiplerini sevmezler. Her olaya muhalefet, feminist, aşırı özgür kız tipleri erkekler tarafından fazla tercih edilmez. Erkek aslında korumayı sever. Bu yüzden biraz narin kızlar erkekleri daha çok kendine çeker. Erkeklerin sevdiği kız tiplerini maddeler halinde sıralayacak olursak:

1- Aşırı nazlı kızlar: Fazla naz aşık usandırır dedikleri bu olsa gerek. Erkeklere ilk başta naz güzel gelse de bir süre sonra bıkkınlık noktasına gelebilirsiniz ve gözünüz hiçbir şeyi görmemeye başlar.

2- Sinirli: Erkekler arada kendilerini alttan almasını bilen kız tiplerine bayılır. Her olayda sinirlenen, siniri bir türlü geçmeyen kız tipleri ise oldukça tehlikelidir.

3- Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer lafı saçma bulunsa da oldukça doğrudur. Yemek yemeyi sevmeyen yoktur. Bir erkek iyi yemek yapmayı bilen kadına aşık olur. Tabi her şey de yetenek değil, dış görünüş ve düşünce uyumu da oldukça önemli.

4- Erkekler başkalarının yanında farklı tavırlara bürünebilirler. Sizin de bunu anlayarak başkalarının yanında onu fazla eleştirmeyin daha yapıcı olun.

5- Erkekler kıyafet konuşmay sevmez. Bu yüzden onun yanında daha gerçekçi, daha eğlenceli konular açabilirsiniz. Yani gidip sürekli Emel'in çantasından Berkcan'ın takım elbisesinden bahsetmenize gerek yok. Hatta bizden size tavsiye Berkcan konusunu hiç açmayın.

6- Erkeklerin her zaman doğal ama güzel kızlara daha fazla ilgi gösterdiğini unutmayın. Bu yüzden aşırı makyaj yapmanıza gerek yok. Aşırı makyajlı kızların daha çok obje olarak görüldüğünü de unutmayın.


Erkeklerin en sevdiği kadın tipleri erkeklerin sevdiği kadın tipleri erkekler nasıl kadınlara aşık olur
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak