Eve Ek İş Veren Firmalar - Evde Çalışmak

Eve ek iş veren firmalar ile sizler de evde çalışarak ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Bu anlamda Türkiye'de birçok ek iş firması bulunuyor.

Eve Ek İş Veren Firmalar - Evde Çalışmak
Türkiye’de insanların birçoğu geçim sıkıntısı çekmektedir. Özellikle Türkiye’nin büyük şehirlerinde yaşayan insanlar bunu daha çok yakışıyor. Özellikle de önceden bir işte çalışmış normal standartlarda yaşayıp çocuğu olduktan sonra mecburiyetten işi bırakan bayanlar veya çocuğu olduktan sonra gelirinin çoğunun çocuğun masraflarına harcayan baba ek gelir elde edebilmek için uğraşır. Bu ek geliri evde oturduğunuz yerde de kazanabilirsiniz. Eve işveren firmalar şöyle sıralanmaktadır;

1-Kutu katlama firması: Sizde evde boş oturmak yerine bir şeylerle sadece birkaç saat uğraşıp para kazanmak istiyorsanız ve el beceriniz varsa hızlıysanız bu iş size göre bir iş. Sadece birkaç saatinizi ayırarak bu işi yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken internet üzerinden bu işi yapan firmaları araştırıp bu işi istediğinizi o firmaya bildirmektir. Kutu katlama işi üzerinden kazanabileceğiniz para 300-850 tl arasında değişiklik göstermektedir.

2-Mandal süsleme işi firması: Evde boş oturmak yerine bir şeylerle sadece birkaç saatinizi ayırarak bu işi yapabilirsiniz. Üstelik bu iş diğer evde yapılan işlere göre size daha çok ek gelir kazandıracaktır. Firmalar size örnek bir tane gönderip ona göre süslemenizi isteyecektir. Bu iş el beceriniz kuvvetliyse tam da size göre bir iş. Tek yapmanız gereken internet üzerinden bu işi yapan firmaları araştırıp bu işi istediğinizi o firmaya bildirmektir. Makas süsleme işi üzerinden kazanabileceğiniz para 450-1400 tl arası değişiklik göstermektedir.

3-Evde dantel işi firması: Özellikle ev hanımları canları sıkıldıkça evde dantel yaparlar. Sizde bu işi seviyorsanız can sıkıntısına dantel yapmak yerine bu firmalarla çalışıp yaptığınız bu dantelleri paraya çevirebilirsiniz. Yapmanız gereken firmaların verdiği örneklere bakarak dantel yapmak. Eğer de sizin de böyle bir beceriniz varsa bu işi kaçırmayın. Dantel işi üzerinden kazanabileceğiniz para 300-1000 tl arası değişmektedir.

4-Evde yemek yapma firması: Özellikle ev hanımları için en ideal iş evde yemek yapma işidir. Zaten her gün yemek yapan bir bayan aynı yemeği biraz fazla yaparak para kazanabilir. Küçük mağazaların 7 kişi çalışanlarına da olabilir veya bir davete yemek yapmanızı da isteyebilirler. Sizin eğer çok vaktiniz yoksa daha az yemek yaptıran firmalardan birini seçebilirsiniz. Yemek işi üzerinden kazanabileceğiniz para 250-1000 tl arası değişmektedir.

5-Gelin buketi firması: Özellikle el becerisi güçlü olan bayanlar için en iyi evde iş imkânı sağlayan işlerden biri de gelin buketi işidir. Sizde bu işi yapabileceğinize inanıyorsanız bu işi kaçırmamanızı tavsiye ederim. Gelin buketi işinden kazanabileceğiniz para 250-850 tl arası değişmektedir.

6-Anahtarlık firması: Bu işi çoğu insan küçümsemektedir. Anahtarlık deyip geçmemek gerekir. Birçok kişi bu anahtarlıklardan güzel paralar kazanmaktadırlar.  Sizde bu işi yapabileceğinize inanıyorsanız bu işi kaçırmamanızı tavsiye ederim. Anahtarlık işinden kazanabileceğiniz para 200-800 tl arasında değişmektedir.

Sizde yukarıda gördüğünüz bu işleri veya buna benzer işleri yapabileceğinize inanıyorsanız bu firmaları internetten geniş çaplı araştırma yaparak evde oturarak yapacağınız bu iş imkânlarını, ailenize ufak ya da geniş çaplı destek olmak istiyorsanız bu işleri geri tepmeyin. Hem çocuğunuzla ilgilenip dışarılarda çocuğu bakıcı ya da kreşe vermeden çocuğunuzun yanında bu işleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu işler sadece bayanlar için değil erkekler için de bu ve buna benzer birçok iş yapabileceğiniz firmalar vardır. Evde boş boş televizyon izlemek yerine sizde böyle işler yaparak evin bütçesine katkıda bulunmuş olur, ailenize ve çocuğunuza daha iyi bir gelecek hazırlamaya bu şekilde katkı yapmış olursunuz.


eve ek iş evde ek iş eve ek iş veren firmalar evde çalışmak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak