Denizli Gümüşler Atatürk Yüzme Havuzu

Denizli Gümüşler Atatürk Yüzme Havuzu hakkında detaylı bilgi telefon numarası kurs fiyatı

Denizli Gümüşler Atatürk Yüzme Havuzu
1996 yılında faaliyete giren Denizli Gümüşler’de bulunan Atatürk yüzme havuzu her sene özellikle çocukların kurs kayıtlarıyla dolup taşıyor. Kış aylarında daha çok kurs şeklinde yaz aylarında hem eğlence hem de kurs şeklinde hizmet veren Denizli Gümüşler Atatürk yüzme havuzunda açık ve kapalı olmak üzere 2 alan bulunmaktadır.

Açık kısımda 8 kulvarlı olimpik yüzme havuzu bulunurken, kapalı alanda ise yine 8 kulvarlı yarı olimpik yüzme havuzu ve bir tane de çocuk havuzu bulunuyor. Kışın kurs esnasında kapalı kısım kullanılıyor. Çocuklarını kursa göndermek isteyen aileler makul bir ücret karşılığında buraya kayıt olabiliyorlar aynı zamanda buraya özel servisler de bulunuyor. Çocuğunuzu bu servislere de kayıt yaptırarak haftanın belirli günlerinde evinizin önünden havuza götürüp getiriyorlar.  

Admin yorumu: Küçüklüğümde ben de buraya 4 yıl boyunca kursa gitmiştim. Gençlik ve spor kulübünden kayıt yaptırmıştım. Kurs ücreti çok düşük olsa da servis ücretleri biraz pahalı olabiliyor. Aynı zamanda İhtisas ve Galatasaray kulüpleri de vardı. Her kulübün kurs ücreti farklı oluyor, hocaların farklı olmasından dolayı. Yüzme çocuk gelişiminde büyük bir rol oynuyor. Bunun faydalarını hala daha görüyorum ve eğer imkanınız varsa mutlaka siz de çocuğunuzun böyle bir eğitimden geçmesini sağlayın.

Kurs fiyatı için aşağıdaki numarayı arayabilirsiniz.

Gümüşler Atatürk Yüzme havuzu telefon numarası: 0258 371 42 42


Denizli Gümüşler Atatürk Yüzme Havuzu denizli atatürk yüzme havuzu denizli atatürk yüzme havuzu kurs fiyatı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak