Pamukkale Aquapark Denizli Çavuşoğlu

Pamukkale Aquapark Denizli Çavuşoğlu bilgileri giriş ücretleri havuzun tanıtımı ve ulaşım gün boyu havuz keyfi yapın

Pamukkale Aquapark Denizli Çavuşoğlu
Pamukkale'de yer alan aquapark her yaz serinlemek isteyenlerin uğrak adresi olmaya devam ediyor. Yaklaşık 15 dakikalık yolculuğun ardından buraya ulaşabilirsiniz.

Pamukkale yoluna girdiğinizde Irlıganlı girişini göreceksiniz. 600 metre sonra tabelalar sizi Pamukkale Aquapark'a yönlendirecek.

Bu eğlence alanı tam 11000 metrekarelik bir alana inşa edilmiş ve havuzlar her 4 saatte bir temizleniyor. Derinliği yaş grubuna göre değişen bu eğlence merkezinde 160 cm, 110 cm ve 20-60 cm derinliğinde havuzlar bulunuyor. Kaydıraklardan kaydıktan sonra 110 cm'lik havuzlara düşüyorsunuz. Toplam havuz alanı ise tam 900 metrekare. Bu rakam Ege'de ilk 3'e girecek değerlerdendir. Denizli Pamukkale Aquapark'ta sadece kaydıraklardan kayarak veya yüzerek vakit geçirmiyorsunuz.

Pamukkale Travertenleri Gezi Rehberi

Aynı zamanda tüm gün boyunca canlı DJ'ler sizin enerjinizi artırıyor. Ayrıca piknik alanları sayesinde de buralarda mangalınızı yakabiliyorsunuz. Bunlarla uğraşmak istemeyen ziyaretçiler de düşünülmüş hazır restaurant ve fast-food merkezleriyle karnınızı doyurabilirsiniz. Bir çiftsiniz ve birlikte vakit geçirmek istiyorsanız çocuğunuzu da animasyon ekiplerine güvenle emanet edebilirsiniz. Çocuğunuz için de unutulmaz bir gün olacaktır. Özel sahil kumuyla tasarlanan plaj voleybolu sahasında da kendinizi deniz kenarında hissedebilirsiniz. Havuz gündüzleri eğlence merkezi akşamları ise düğün ve nişan organizasyonları için de kullanılabiliyor. Havuz kenarında evlenmek güzel bir fikir olabilir.

Giriş ücretleri : Kişi başı 25 TL olup bazı indirimler mevcuttur. Eğer öğrenciyseniz veya 65 yaş üzeriyseniz %20 indirim uygulanıyor. Eğer gideceğiniz gün doğum gününüz ise size özel %50 indirim anında yapılıyor ve bu keyfi yaşıyorsunuz.

Bazen fırsat sitelerinde (yakala.co, firsatkuponu vs.) indirim kuponları da yayınlanıyor. Eğer bu tarz siteleri de takip ederseniz çok ucuz fiyatlara buraya giriş yapabilirsiniz. Buraya daha önce yüzmek için gittiyseniz yorumlarınızı yazmanızı rica ediyoruz.

Telefon Numarası : 0258 279 24 37


pamukkale aquapark denizli pamukkale aquapark aquapark
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak