Tijen Karaş kimdir biyografisi

Tijen Karaş kimdir hayatı biyografisi haber spikeri hakkında bilgi

Tijen Karaş kimdir biyografisi
Tijen Karaş iletişim fakültesinden mezun olduktan sonra medya hayatına giriş yaptı. Şu anda da TRT’de haber spikerliği yapmaktadır. Daha çok haftasonu haberlerinde ve öğlen bültenlerinde yer alan Tijen Karaş gerek ses tonu gerek de haber sunuş biçimiyle oldukça beğenilmektedir.

Tijen Karaş kimdir ve biyografisi hakkında henüz bilinenler bu kadar olsa da sayfamız yeni bilgiler geldikçe güncellenecektir. Sosyal medyada da kendisinden oldukça fazla bahsediliyor çünkü şu anda henüz fazla keşfedilmemiş bir isim kendisi ve ilerleyen dönemlerde ana haber bülteni sunması oldukça muhtemel.

Okuduğu darbe bildirisi ile adından çok söz ettiren Tijen Karaş TRT'de spikerlik yapıyor. Kendisine zorla darbe bildirisi okutturulması onu son zamanlarda ünlü yaptı. Tijen Karaş, 1975 yılında dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nden mezun olan Karaş, Türkiye Radyo Televizyon Kurumu'nda (TRT) görev yapmakta. Önceleri TRT Avrasya kanalında bir program ve Türk Haberler Ajansı’nda Sanat ve Politika isimli bir köşe sunan Karaş, 15 Temmuz 2016'da Yurtta Sulh Konseyi'nin darbe bildirisini okumasıyla hafızalara kazınmıştır.


Tijen Karaş kimdir tijen karaş biyografisi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak