Kısmetse Olur Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak

Kısmetse Olur yeni sezon ne zaman başlayacak, Eylül 2016 yeni sezon yarışmacıları kimler olacak

Kısmetse Olur Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak
Kanal D'nin sevilen programlarından birisi olan Kısmetse Olur'un yeni sezon fragmanları hazırlanmaya başlandı. Yeni sezonda Kısmetse Olur'da kimler olacak, ne zaman başlayacak bilgisi de yavaş yavaş belli olmaya başladı.

İlk sezonda çok tutulan programın birincisi Eser ve Cansel olsa da ailevi problemlerden dolayı evlenme kararı almadılar. İleride aileler anlaşırlarsa evlenecekler fakat ilk önce aileler arasındaki problemleri aşmaya çalışacaklar. ikinci olan Nur ve Batuhan ise evlenme kararı alsalar da henüz ortada net bir şey yok.

Kısmetse Olur'un yeni sezon yarışmacılarına baktığımızda Eser ve Cansel'in kesin olarak olmayacağını biliyoruz. 

Geçtiğimiz sezonun en tek sürü izlenen gündüz kuşağından birisi durumda olan Kısmetse Olur 2. sezon yepyeni sezonda da devam edeceği belirtildi.

Yeni yarışmacıların bulunacağı ve Eylül ayı içinde seyirci karşısında olacak durumda olan yarışmanın ayrıntıları geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Yarışmacılara baktığımızda Daniela, Tankut, Hande ve Ceyda isimlerini net bir şekilde grüyoruz. Adnan'ın da büyük bir ihtimalle evde devam edeceğini düşünüyoruz.

Etiketler :
Yorum Gönder
Kalan karakter sayısı : 500
KISMETSE OLUR     0000-00-00 12 EYLÜL DE PAZARTESİ YARIN SABAH ÖĞLE SAAT 12 1 DE BUGÜN AZSONRA BİRAZDAN ŞİMDİ KISMETSE OLUR EMRE GÜL
KISMETSE OLUR     0000-00-00 12 EYLÜL DE PAZARTESİ YARIN SABAH ÖĞLE SAAT 12 1 DE BUGÜN AZSONRA BİRAZDAN ŞİMDİ KISMETSE OLUR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kira Öder Gibi Ev Sahibi Yapan Projeler
Kira Öder Gibi Ev Sahibi Yapan Projeler
Maaşlara Bankalardan Promosyon Geliyor
Maaşlara Bankalardan Promosyon Geliyor