Fransız şarkıcı Zaz kimdir

Fransız şarkıcı Zaz kimdir hayatı ülkemizde sevilen şarkıcının hakkında bilgiler

Fransız şarkıcı Zaz kimdir
Fransız şarkıcı Zaz gerçek adıyla Isabelle Geffroy 1 Mayıs 1980’de Fransa’nın Tours kentinde dünyaya gelmiştir. Neden bu Fransız şarkıcıyı tanıttığımız ise oldukça belli. Zaz, Türkiye’de “Je Veux (Jö vö diye okunur)” –İstiyorum- şarkısıyla oldukça popüler bir şarkıcı haline geldi. Belki de Zaz’ı en çok tanıyan millet biziz çünkü Fransızlar’ın çok az bir kesimi bu şarkıcıyı tanıyor. Çoğu kişi tanımıyorum, sanırım sokak sanatçısı diye tanımlıyor.  

Şu anda ülkemizde en çok sevilen Fransız isimler arasında ilk üçe rahatlıkla girebilecek olan bu şarkıcının birçok şarkısı da beğenilerek dinleniyor. Çünkü müziği ağır ve durağan olan Fransız müziğinden sıyrılarak hareketli ve neşeli şarkılar üretiyor. Bu da kulağımıza hoş geliyor.

Kliplerinde aşırılıktan kaçan ve daha çok sokak detayını kullanan Zaz, şarkılarında sosyal mesajlar vermeyi de unutmuyor. Şu aralar ülkemizde Zaz ile birlikte Stromae de en çok dinlenen Fransız şarkıcılar arasına girdi. Zaz hakkındaki yorumlarınızı ve şarkıları hakkındaki düşüncelerinizi yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Etiketler : zaz kimdir Fransız şarkıcı Zaz kimdir
Yorum Gönder
Kalan karakter sayısı : 500
yaren     0000-00-00 Zaz'ı o kadar çok seviyorum ki ona olan sevgi ve hayranlığımı anlayabileceğim kelime yok. Geçen sene ankara izmir istanbul'da konser verdi ve hiçbirine gidemedim. O kadar çok üzüldüm ki . Hâlâ da üzülüyorum ama bir gün onun konserine gidebilmek umuduyla her gün onunla ilgili bir haber olup olmadığına bakıyorum. . Umarım Türkiye'ye bir daha gelir ..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kira Öder Gibi Ev Sahibi Yapan Projeler
Kira Öder Gibi Ev Sahibi Yapan Projeler
Maaşlara Bankalardan Promosyon Geliyor
Maaşlara Bankalardan Promosyon Geliyor