Kısmetse Olur Büyük Final Saat Kaçta, Birinci Kim Oldu

Kısmetse olur 4 temmuz 2016 büyük final saat kaçta ve birinci hangi çift oldu bugün belli olacak

Kısmetse Olur Büyük Final Saat Kaçta, Birinci Kim Oldu
Kısmetse Olur 4 Temmuz günü büyük final bölümüyle ekranlara geliyor. Kısmetse olur saat kaçta ve 4 Temmuz 2016 günü büyük finalde kim birinci oldu bugün belli oluyor. Şu anda birincilik koltuğuna oturma adayları ise şu şekilde:

Nur - Batuhan

Cansel - Eser

Tankut - Daniela

Ercan - Hande

Hazal - Emre

Şu anda bu çiftler arasında favori olarak Hazal-Emre ve Cansel-Eser gösterilse de büyük final gününde ne olacağı da merak konusu. Sizler oylarınızı hangi çifte vereceksiniz, bunu da yorum bölümünden yazmanızı rica ediyoruz.

Şu ana kadar birçok skandal olay yaşansa da Eylül 2016'dan itibaran program kaldığı yerden devam edecek. Eğer birinci olamazlarsa yeni sezonda da bazı yarışmacıları yeniden Kanal D ekranlarında göreceğiz. Kısmetse Olur hayranlarının çok üzüleceği haber bu akşam büyük finalle yarışma bitecek. Kısmetse Olur programı hayranları neden yayınlanmadığı merak ediyor. Hal böyle olunca programın bundan sonra ne olacağı merak ediliyor. İlk olarak 2. sezonda kimlerin olup kimlerin olmayacağı soruları beraberin geldi. Kısmetse Olur Yeni sezonda Eylül 2016 Start vererek başlayacak. Bu programdan Eser ve Cansel olmayacak. Ancak Batuhan ve Nur merakla beklenen ne olacakları konusu merak edilmeye devam edecek ve sır gibi paylaşılacak.

İnternetten sızan haberlere göre ESER - CANSEL çifti birinci olmuş.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak