Evde dantel işi ile ek gelir elde edin

Evde dantel işi ile evde ek gelir kazanmak isteyenler, evde para kazanmak istiyorum diyen hanımlar bu haberi kaçırmasın

Evde dantel işi ile ek gelir elde edin
Ek işler genelde evde boş oturan bayanlara göre organize edilmektedir. İşte bayanların yapabileceği mükemmel işlerden biri de evde dantel işidir. Bu işi yaparak ailenize müthiş ek gelirler elde edebilirsiniz. Bu işi yapmak için iki türlü yol vardır. Birincisi size talep edildiği zaman dantel işi yaparak para kazanmak yoludur. Bu sayede firmalar size dantel için sipariş verirler.

Hatta bazıları sizlere malzemeyi de getirir. Bu işleri belli bir süre içerisinde bitirmeniz gerekir. Bu işler genelde havlu kenarı masa örtüsü çeyizlik danteller şeklinde olabilir. Zaten dantel işinde hanımlar ne yapacaklarını çok iyi bildikleri için rahat rahat yapabilirler, kimsenin onlara bir tarif vermesine gerek yoktur. Siz bu şekilde çalışarak para kazanmak istiyorsanız firmaların sizinle iletişime geçmez. İletişime geçmesi için sitemizin altına yorum yazabilirsiniz. Yapacağınız işleri yazarsanız sizlerle firmalar iletişime geçecektir. Başka bir yöntem ise evde dantel işini yapmanın farklı bir boyutu. Bu işi hobi olarak yapabilirsiniz.

Yaptığınız dantel oyası işlerini internette online olarak satma şansınız mevcuttur. Bu işi artık sosyal medya hesapları aracılığı ile yapmak oldukça kolay kendinize açacağınız özel bir hesapla gördüğünüz yaptığınız dantel ve tığ işlerinin resimlerini ekleyip altına da fiyatlarını yazarsanız bu işlere meraklı olanlar sizinle iletişime geçecektir ve beğendikleri ürünleri sizden satın almak için talep edeceklerdir.

Siz de hesap numaranızı verin onlar belirlediğiniz ücreti yatırdığı zaman istedikleri adrese kargo ücretini de alın gönderin. İnanılmaz kazançlı bereketli bir iş olan evde dantel işi ailenize büyük gelir sağlayacaktır. Sizler de bu işi severek yapmaya devam edeceksiniz.


evde dantel dantel işi dantel ek işi evde dantel işi yapmak evden para kazanma bayanlar için ek iş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak