Evde Davetiye Katlama İşi 2016

Evde davetiye katlama işi 2016 sayesinde ek iş yaparak gelir sağlayabilirsiniz.

Evde Davetiye Katlama İşi 2016
Evde davetiye katlama işi geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2016 yılında da en popüler ek işler arasında yer alıyor. Bu iş türü daha çok bayanlara hitap etse de evde vakti olan herkes bu ek işi yaparak para kazanmaya başlayabilir. Burada önemli olan firmaların sizden istemiş olduğu siparişleri doğru anlamak ve onları doğru bir şekilde uygulamak olacaktır.

Evde davetiye katlama işi daha çok düğün ve nikah sezonları öncesinde yoğun olsa da her ay evlilikler olduğu için bu işte de tatil dönemi yoktur. Hatta sadece düğün davetiyesi değil aynı zamanda çeşitli kongre ve seminerler için üretilen davet kartlarının katlama işleri de matbaalar ve firmalar tarafından verilmektedir.

Davetiye işi daha çok son yıllarda ortaya çıktı çünkü artık insanlar düz davetiyeler yollamak istemiyor, matbaalarda üretilen davetiyelerin 3 boyutlu bir hale getirilmesi için çeşitli katlama yerlerinden davetiyenin oluşturulması gerekiyor. Firmalar bu işler için eleman tutmak yerine evlere dağıtarak hem iş gücünden tasarruf sağlıyor, hem de müşterilerinin isteklerini karşılamış oluyor.

Eve ek iş veren firmalarla iletişime geçmenin birçok yolu bulunuyor. Bizler sadece aracı kişileriz, bu işleri veren bir yazı, ilan değiliz. Bu yüzden yorum bölümünden iş başvurunuzu teyit ederek bu alanda çalışmak için ön başvuruyu da yapmış olursunuz. Telefon ve mail yazmamanızı önemle rica ediyoruz. Bu iş için günde en az 2 – 3 saatinizi ayırmanız gerekir. Ayda 800 – 1900 TL arasında gelir sağlayabilirsiniz.


evde davetiye katlama ek iş ek gelir ek iş veren firmalar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak