Terkos Pasajı nerede, nasıl gidilir?

İstanbul Taksim Terkos pasajı nerede ve terkos pasajına nasıl gidilir hakkında bilgi içeren yazı.

Terkos Pasajı nerede, nasıl gidilir?
Terkos pasajı daha çok kızlar arasında bilinse de bu pasajda hem erkekler hem de bayanlar için ucuz giyecek bulmak mümkün. Öncelikle Terkos pasajı nerede diye soracak olursanız; Taksim İstiklal Caddesinde dümdüz aşağıya doğru yürüyün, Galatasaray Lisesi'ni geçin. Liseyi'yi geçtikten sonra sağınıza bakarak yürümeye devam edin. Bu pasajda gerçekten yok yok.

Terkos çıkmazı tabelasını göreceksiniz. Burada her türden giyecek bulunuyor. Girişte bulunan bölümler denenmeden alınan genellikle de fiyatları 5 - 20 TL arasında değişen bay-bayan giysiler bulunuyor.

Yalnız dikkatli olun. Burada beğeneceğiniz giysilerin ufak hataları bulunabilir.

Bu yüzden iyice seçerek satın alın. Ayrıca bu bölümde çok ünlü markaların, mağazalarda 75 - 100 TL'den aşağıya bulamayacağınız ürünleri çok ufak, gözle görülemeyen hatalarından dolayı çok daha ucuza alabilirsiniz. Pasajın içerisine doğru ilerlediğinizde ise daha çok mağazanın içerisinde kıyafetleri deneyebileceğiniz dükkanlar da görebileceksiniz.

Terkos pasajına nasıl gideceğinizi öğrendiyseniz size ufak bir tavsiyemiz var. Burada genelde çok fazla insan olduğu için sabırlı olmanız tavsiye edilir. 


Sponsorlu Bağlantılar

Terkos Pasajı Terkos Pasajı nerede Terkos Pasajına nasıl gidilir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakırköy Sosyete Pazarı – İstanbul
Bakırköy Sosyete Pazarı – İstanbul
Milli Mücadele Döneminde Neler Yaşandı
Milli Mücadele Döneminde Neler Yaşandı
Access denied.