Kara Sevda Saat Kaçta, Hangi Gün Yeni Bölüm

Kara Sevda dizisi saat kaçta başlıyor, yeni bölüm hangi gün oynuyor bilgileri yazımız içerisinde yer alıyor.

Kara Sevda Saat Kaçta, Hangi Gün Yeni Bölüm
Başrollerinde Neslihan Atagül ve Burak Özçivit'in yer aldığı Kara Sevda dizisi Star TV'nin yeni sezonunda reyting rekorları kıracak gibi görünüyor. Dizide Nihan karakterini Neslihan Atagül, Kemal karakterini ise Burak Özçivit canlandırıyor. 

Neslihan Atagül'ün diğer oynadığı dizilerin çok tutması ve Burak Özçivit'in geniş kız hayran kitlesi Kara Sevda dizisinin şimdiden reyting rekorları kırması hiç de sürpriz olmayacak. Yeni sezonda büyük bir dizi rekabeti olsa da Kara Sevda'nın çok fazla izlenileceğini düşünüyoruz.

Kara Sevda hangi gün, saat kaçta bilgisinden önce dizinin kısaca konusundan da bahsedecek olursak; Nihan ve Kemal iki ayrı dünyanın insanıdır. Nihan son derece lüks içerisinde yaşayan sürekli zenginliklerle büyümüş bir kızken, Kemal ise kenar mahallenin çocuğudur ama çok yakışıklıdır. Bu mucizevi aşk hangi yönde ilerleyecek bilinmemektedir. 

Kara Sevda Nihan Kimdir?

Dizide genç bir maden mühendisini canlandıran Burak Özçivit, yaşanan kazadan sonra tüm hayatı değişmeye başlayacaktır. Kemal ve Nihan'ın imkansız aşkı bir anlık buluşmayla gerçekleşecek ve bu hikaye milyonları da ekranlara kilitleyecek.Zengin bir ailenin oğlu olan Emir Kozcuoğlu da dizide sıklıkla göreceğimiz bir diğer oyuncu.

Kara Sevda yeni bölüm her hafta Çarşamba günü saat 20.00'da Star TV'de yayınlanacak. Dizi ve oyuncular hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümünden yazmanızı rica ediyoruz.

Kara Sevda dizisinin gününde veya saatinde herhangi bir değişiklik yapılması durumunda yazımız da güncellenecektir.


kara sevda hangi gün kara sevda saat kaçta kara sevda yeni bölüm
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak