O Ses Türkiye Hangi Günler Yayınlanıyor?

TV 8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışması hangi günler yayınlanıyor birçok izleyici tarafından merak ediliyor.

O Ses Türkiye Hangi Günler Yayınlanıyor?
2017 - 2018 sezonunda jüri koltuğunda Gökhan, Murat Boz, Hadise ve Yıldız Tilbe yer alıyor. TV 8'in sevilen yarışmasında yarışmacılar arkası dönük bir şekilde oturan jüriye karşı şarkılarını söylüyor ve onları kendilerine döndürmeye çalışıyorlar. Jüriler ise beğendikleri sesleri kendi takımlarına katmak için birbirleriyle yarış içerisinde oluyorlar.

O Ses Türkiye yeni bölümler saat kaçta?

O Ses Türkiye saat 20.00'da ekranlara geliyor.

Özellikle bir yarışmacıya birden fazla jüri döndüğünde ortaya eğlenceli anlar çıkabiliyor. Birbiriyle olan diyalogları sayesinde izleyenleri de ekran başına kilitleyen O Ses Türkiye şu anda takım oluşturma aşamasında olduğu için haftanın 3 günü yayınlanıyor.

O Ses Türkiye haftanın hangi günleri, saat kaçta yayınlanıyor?

O Ses Türkiye'de artık sonlara gelirken yarışmanın gün sayısında da azalma yaşandı. O ses türkiye'nin yeni bölümlerini her hafta Cumartesi ve Pazar günü saat 20.00'dan itibaren TV 8'den izleyebilirsiniz.

Yarışmayla ilgili görüşlerinizi, kimi tuttuğunuzu, hangi jüriyi daha çok sevdiğinizi yorum bölümünden yazmanızı rica ediyoruz.


o ses türkiye saat kaçta o ses türkiye hangi gün o ses türkiye ne zaman
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017 Bekçi Alım İlanları
2017 Bekçi Alım İlanları
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak
KYK 2018 Bursu Ne Kadar Olacak