Ek İş İlanları
Giriş Tarihi : 19-10-2015 16:26   Güncelleme : 12-12-2015 11:46

Evde Yapılabilecek İşler 2015

Evde yapılabilecek işler, günümüzde dışarıda çalışmak kadar ek kazanç kapıları yaratmak da mümkün hale geldi. Evde yapabileceğiniz işler sayesinde sizler de evinizden hiçbir yere ayrılmadan para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu tarz iş modelleri özellikle ev hanımları ve öğrenciler için gerçekten ideal iş türleridir.

Evde Yapılabilecek İşler 2015

Bu anlamda yapabileceğiniz işlere bir göz atacak olursak;

1- Nikah Şekeri İşi Yaparak Para Kazanmak

Birçok firma evlilik dönemleri öncesinde evlere nikah şekeri tasarlama ve paketleme işleri vermektedir. Ellerindeki birçok işi yetiştirmeleri mümkün olmadığı için ve ucuz işgücü anlamında evleri tercih ettiği için hem siz hem de firmalar kazanmaktadır. Ucuz iş gücü dendiğine bakmayın, çünkü parça başına 2 TL’ye kadar ödeme yapmaktadırlar. Bu da sadece günde 50 tane parça yaparak 100 TL kazanabileceğiniz anlamına gelir.

Siz de nikah şekeri tasarlayabilirim, bu tarz işler tam da bana göre diyorsanız yorum bölümünden kendinizi tanıtan bir yazı yazabilir, firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

2- Makale Yazarak Para Kazanmak

Son dönemlerin belki de en popüler para kazanma yöntemlerinden biri de hiç kuşkusuz ki makale yazmak. Yazdığınız kelime başına ücret aldığınız bu sistemde ne kadar çok yazarsanız o kadar iyi para kazanırsınız.

Fakat Türkçe dil bilgisi ve imla kurallarına özen göstermeniz gerekmektedir. Ayrıca anlatım bozukluğu, anlam bütünlüğü gibi konulara da dikkat etmeniz gerekiyor. Bu iş modeli biraz daha genel kültür seviyesi yüksek, en az lise mezunu kişiler için daha iyi bir iştir. Fakat günde sadece 1000 kelime yazarak ayda 450 TL kazanabilirsiniz.

Eğer yabancı diliniz varsa günde 1000 kelimelik yabancı dilde makale yazarak ayda 1000 TL’ye kadar kazanabilirsiniz.

3- Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak

Ev hanımlarının belki de en çok severek yaptığı işlerden biri de yemek yapmaktır. Peki bu yemeklerinizi satarak para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Evde yapılacak işler olarak baktığımızda en keyifli ve en kazançlı sektörlerden biri yemektir. Çalışan ailelere ve yemek yapamayacak durumda olan kişilere günlük öğün yaparak yaptığınız yemek başına para alabilirsiniz. Üstelik aylık anlaşmalarla bu gelirinizi düzenli hale de getirebilirsiniz.

4- Davetiye Katlama Ek İşi

Düğün organizasyon firmaları tarafından verilen davetiye işi sayesinde sizler de davetiye katlayabilir, bunların düzenini sağlayabilirsiniz. Parça başı kazandırması açısından emeğinizin tam karşılığını alırsınız.

5- Evde Kına Paketleme İşi

Firmalar özellikle düğün sezonları öncesinde kilolarca kınanın paketlenmesi için evlere iş vermektedir. Her bir pakete belirli miktarda kına koyarak paketliyorsunuz ve parça başına para kazanmaya başlıyorsunuz. Oldukça karlı ve yapımı kolay bir iş modeli li escortğu için ev hanımlarının en çok tercih ettiği iş türlerinden biridir.

Tüm bu evde yapılabilecek işler için yorum bölümünden kendinizi tanıtan, ne tür işler yapabileceğinizi gösteren bir yazı yazabilirsiniz. Bu sayede firmaların tercih edeceği ilk kişi siz olabilirsiniz!

NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sizce Bu Sene Kim Şampiyon Olur?